معرفی وبگاهِ رسمی عارف صاحبدل

حضرت استاد یعقوب قمری شریف‌آبادی

پهنه تاریخ، هماره در سلطه نویسندگان غیرمتعهدی بوده است که با تیغ قلم‌هایشان بر شاهرگ حقیقت نشتر غم زده‌اند و از همین رهگذر، سیره و سنن بزرگان دین نیز دستخوش تخریب و تحریف بسیار قرار گرفته است؛ تا حدّی که گاه درک واقعی از روند زندگی این اسطوره‌های انسانی، امری بس دشوار و مبهم به نظر می‌آید.

غرض اینکه پس از عروج لاهوتی عارف کامل «استاد یعقوب قمری شریف‌آبادی» ما فرزندان و میراث‌داران آن پیر وارسته بر آن شدیم تا مانع تخریب و تحریف آثار گفتاری و نوشتاری آن بزرگوار و بعضاً سوء استفاده‌های احتمالی افراد ناشایست شویم. بدین‌سان، خود را ملزم دانستیم صفحات اجتماعی و اینترنتی مربوط به ایشان، از قبیل: سایت، تلگرام، اینستاگرام و... را که با هدف شکرگزاری و اشاعه فرهنگ ناب عرفانی استاد شکل گرفته، به‌درستی سامان دهیم؛ باشد که تشنگان معارف رحمانی، از چشمه‌سار جوشان معنویت سیراب گردند و در عین حال، به سهولت و آسوده‌خاطر، پاسخ سؤالات معنوی خویش را بیابند.

در همین راستا، بعد از ارتحال ملکوتی استاد، ما خانواده استاد، سایتی را به نام مبارک ایشان، «یعقوب قمری شریف‌آبادی» ( http://yaqubqamari.com ) راه‌اندازی نموده‌ایم و صفحه‌ای نیز در اینستاگرام (yaqub_qamari.sharifabadi@)، به همت خانواده استاد، با همین عنوان شروع به فعالیت نموده و در منظر جویندگان عشق و معرفت قرار گرفته است.

سخن آخر اینکه وبگاه جدید که بسیار وزین و شایسته طراحی شده، با مدیریت و نظارت همسر مکرّمه و فرزندان استاد که وارثان معنوی و به حق ایشان هستند، اداره می‌شود و تنها سایت معتبر و رسمی است که در عرصه اینترنت و صفحات اجتماعی، به ارائه آثار و آرای عرفانی استاد قمری شریف‌آبادی همت گمارده است.